Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Selçuklu Belediye Stadyumu hazırlanıyor Selçuklu Belediye Stadyumu hazırlanıyor

Spor Toto 2. Futbol Ligi Beyaz grup 22. haftasında 23 Şubat 2014 Pazar günü saat 13:30’da Konya Anadolu Selçukluspor’umuz ile Pendikspor arasında oynanacak mücadele için hazırlanan Selçuklu Belediye Stadyumunda çalışmalar devam ediyor.

 

Konya Anadolu Selçukluspor’umuz ile Pendikspor arasında 23 Şubat 2014 Pazar günü oynanacak Spor Toto 2. Futbol Ligi Beyaz gurup 22. hafta karşılaşması için hazırlanan Selçuklu Belediyesi Stadyumunda hazırlıklar son aşamaya geldi.

Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri tarafından istenen kriterlerin yerine getirilmesi ile maça hazırlanan Selçuklu Belediyesi stadyumunda tribünlerin koltuklandırılması ile yepyeni bir görüntü ortaya çıktı.

Kulüp Başkanımız Mehmet Günbaş ve Yönetim Kurulu üyelerimiz çalışmalarla bizzat ilgilenirken, elektronik skorbordun yerleştirildiği Stadyumda futbolcu ve seyirci girişleri düzenlenirken hakem ve soyunma odaları da yenilendi. Her iki takım sporcularının Stadyuma giriş ve sahaya çıkış kapıları ayrı ayrı noktalardan verilirken, Soyunma odaları içinde yer alması gereken tüm unsurlar elden geçirildi. Maç gününe kadar bütün eksiklerin giderilmesi için çalışmaların yürütüldüğü stadyumda tribün koltuklandırılmasının yanı sıra deplasman takım ve ev sahibi takım tribünleri ayrılarak giriş-çıkış noktaları elden geçirildi.  Yönetim Kurulumuzun gayretleri ile maç günü bir eksiklik yaşanmaması için Kulüp Personelimizde yoğun bir çalışma temposunun içine girdi. Ses sisteminden internet erişimine, kale direklerinden doping odasına kadar bir çok çalışmanın yapıldığı Selçuklu Belediyesi Stadyumu yenilenen görüntüsü ile maç gününe hazırlanıyor. 


20.02.2014

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Selçuklu Belediye Stadyumu hazırlanıyor
Selçuklu Belediye Stadyumu hazırlanıyor
Selçuklu Belediye Stadyumu hazırlanıyor
Selçuklu Belediye Stadyumu hazırlanıyor
       
Selçuklu Belediye Stadyumu hazırlanıyor
       
 
 
36. Hafta Maçı

KARTALSPOR
1   0
KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
37. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
1   0
TURGUTLUSPOR
38. Hafta Maçı

1461 TRABZON
1   1
KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR